Skintest

 • Nahaarsti konsultatsioon

  a. Nahaarsti konsultatsioon
  b. Digitaalne nahauuring
  Dermatoskoop Fotofinder Medicam võimaldab naha ja naha elemente uurida ja koostada
  edaspidise plaani, elemente võib kaardistada ja aja jooksul jälgida muutusi

 • Peanaha ja juuste diagnostika

  a. Trihholoogi konsultatsioon
  b. Digitaalne trihhoskoopia
  Spetsiaalse luubiga arst uurib peanaha seisundi ja karvade follikuli seisundi, antud informatsiooni
  põhjal püstitab diagnoosi ja määrab edaspidise raviplaani.

 • CO2 laser

  a. Sünnimärkide/papilloomide eemaldamine
  b. Sügav eksfoliatsioon
  Esteetiline naha lihvimine armid ja aknearmide eemaldamise eesmärgiga
  c. Naha noorendamine
  Laserlihvimine baseerub epidermise kihtide termilisel hävitamisel. Laserivalgusega
  töödeldud piirkonnas moodustub rohkem kollageeni, mis on üks kahest tähtsaimast naha
  elastsuse komponendist.

 • PRP Plasmoteraapia

  Protseduuri käigus esmalt võetakse patsiendist 4-8 ml veeniverd, mida kohe tsentrifuugitakse 5 minutit. Tsentrifuugimise käigus eralduvad vererakud (erütrotsüüdid, trombotsüüdid ja leukotsüüdid) ja vere plasma. Plasmas sisalduvad meie jaoks olulised trombotsüüdid ja leukotsüüdid. Kasutatakse naha ravis, juuste ravis ja keha imuunsüsteemi stimuleerimises.

FIRMAST

Meie äriidee on diagnoostilise meditsiinikliiniku loomine, mille põhitegevusalaks on preventatiivne meditsiin, nahahaiguste ja erinevate nahaprobleemide (sh melanoom) varane diagnostika, profülaktika, klassikaline ravi ja laserravi. Diagnostika ja laserravi suuna sihtgrupiks on Tallinna ja linna lähedama rajoonide elanikud igas vanuses, samuti läheduses välismaa (Soome ja Rootsi) kliendid. Meie konkurentsi eeliseks on see, et me pakume tervikliku lähenemist patsientide probleemide lahendamiseks, luues tugeva diagnoostilise baasi, alustades naha dermatoskoopiast (digitaalne uuring) ja lõppetades haiguste raviga, sh ka Co2 laserraviga. Meie kliiniku eeliseks on samuti kaasaaegsete seadmete olemasolu ja nende edukas kasutamine, samuti uusimad ravi metoodikad.

Missioon

Meie missiooniks on patsientide ravi ja diagnostika vajaduste rahuldamine, kes vajab nende probleemide lahendamist. Meie arstid kasutavad individuaalset lähenemist igale patsiendile, me tagamekõrgetaseme teenindust ja aitame paremal viisil lahendada patsientid probleemid. Kaasaegse tehnoloogiate kasutamine ja meie arstide kõrge professionaalsus säästavad meie patsientide raha ja aja.
▪ klientide elukvaliteedi parendamine;
▪ kõikide klientide vajaduste rahuldamine, mis seotud nende tervisega;
▪ kaasaegse diagnoostilise meditsiini arendamine;
▪ enesetäiendamine ja püsiv edasiliikumine

Euroopa Regionaalarengu Fond aitab SKINTEST OÜ-d läbi starditoetuse 15 000€-ga, mille eesmärk on diagnoostilise meditsiinikliiniku loomine, mille põhitegevusalaks on preventatiivne meditsiin, nahahaiguste ja erinevate nahaprobleemide (sh melanoom) varane diagnostika, profülaktika, klassikaline ravi ja laserravi.